Garaże i parkingi podziemne

Farba do oznakowania

Farba PROline została opracowana w celu szybkiego i łatwego oznakowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Jest wytrzymała, odporna i efektywna kosztowo.

Farba PROline jest widoczna, odporna na ścieranie i działanie substancji chemicznych. Farba przylega do praktycznie każdej suchej, czystej, niezakurzonej i wolnej od olejów i smarów powierzchni, np. betonu, asfaltu, płyt, metalu, ceramiki itd.

Farba PROline należy do szybkoschnących — zazwyczaj w ciągu kilku minut od nałożenia, oraz do ekonomicznych — 750 ml wystarczy do pokrycia pasa o szerokości 50 mm i długości 50-90 m (w zależności od rodzaju powierzchni). Produkt jest przyjazny dla środowiska i spełnia najnowsze wymogi prawa unijnego.

Wskazówka:

Przed rozpoczęciem znakowania podłóg syntetycznych lub konserwowanych syntetycznym szczeliwem należy wykonać test kompatybilności, sprawdzić czas wysychania i przywierania.

Aplikatory:

Aplikatory wymagają krótkiego montażu i są bezpieczne oraz łatwe w użyciu. Wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem, wstawić go do aplikatora, oznakować linię i gotowe. Aby malować linie przy ścianie, należy usunąć tylne koła.

PROliner

Do szybkiego malowania linii (do 25 m na minutę) aplikator wymaga 750 ml pojemników farby PROline. Aplikator pozwala na regulację szerokości pasa od 50 do 75 mm. Kolor farby można zmieniać bez konieczności czyszczenia aplikatora.

ROADliner

Oferuje wszystkie korzyści płynące z użytkowania aplikatora PROliner, ale wykorzystuje naraz dwa pojemniki z farbą PROline i maluje linie o szerokości 100-130 mm.

HANDliner

Aplikator zaprojektowany specjalnie do znakowania ręcznego, malowania z użyciem szablonu oraz znakowania przeszkód, stopni itd. Do pracy wymaga jednego pojemnika farby PROline

  • Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  • Dobrze widoczne i szybkoschnące
  • Odporne na ścieranie i chemikalia
  • Łatwe w użyciu

 

Previous Next

Kategorie produktów

Znakowanie
Farba do oznakowania

Bądź w kontakcie

INFO-PROTECT
ul. Bosa 4/6 lok. 26
60-125 Poznań

61 663 27 02
biuro@info-protect.eu

Aktualności

17 lipiec 2017

Tagi

Produkty zabezpieczające hale i magazyny, zabezpieczenie infrastruktury drogowej oraz publicznej, bezpieczne parkingi i garaże podziemne, bezpieczeństwo pracowników