Lustra ze stali nierdzewnej Durabel IceFree

Unikalne lustro ze stali szlachetnej DURABEL IceFree opracowano z myślą o ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak szadź i oblodzenie, które wpływają na optyczne własności zwykłych luster. Standardowe lustro DURABEL ze stali nierdzewnej od tyłu pokryte jest termoaktywnym żelem regulującym temperaturę powierzchni, a tym samym zapobiegającym osadzaniu się szadzi i lodu.

Tylna powierzchnia lustra kształtowana jest z tworzywa odpornego na uszkodzenia i promieniowanie UV, co pozwala na ochronę warstw termoaktywnych.

Lustro DURABEL IceFree ma tę przewagę nad lustrami ogrzewanymi elektrycznie, że może być montowane bez doprowadzania zasilania lub w miejscach, gdzie zasilanie jest niedostępne.

Lustro dostarczane jest w komplecie z uchwytem mocującym do słupa o średnicy 76 mm.

Produkt szczególne przydatny w miejscach o zmiennych i niekorzystnych warunkach pogodowych, do regulacji ruchu, na stacjach kolejowych, w portach lotniczych itd.

Lustra drogowe:

  • Temperatura pracy do -20°C
  • Nie wymaga zasilania
  • Łatwy montaż
  • Stal nierdzewna
  • Przyciągający wzrok biało-czerwone obramowanie
  • 5 lat gwarancji na wady produkcyjne

Dostarczamy również słupy montażowe

Kategorie produktów

Lustra
Lustra ze stali nierdzewnej Durabel IceFree

Bądź w kontakcie

INFO-PROTECT
ul. Bosa 4/6 lok. 26
60-125 Poznań

61 663 27 02
biuro@info-protect.eu

Aktualności

17 lipiec 2017

Tagi

Produkty zabezpieczające hale i magazyny, zabezpieczenie infrastruktury drogowej oraz publicznej, bezpieczne parkingi i garaże podziemne, bezpieczeństwo pracowników