Łańcuch do barierek

Oferta łańcuchów do barier dostosowana jest do różnorodnych zastosowań i warunków.

Łańcuchy można stosować razem ze słupkami do wyznaczania pasm ruchu, chodników dla pieszych, parkingów itd.

Stopień wytrzymałości i trwałości łańcucha stanowią zasadnicze kryteria zakupu, w zależności od miejsca jego użytkowania, nasilenia ruchu w miejscu jego montażu, warunków pogodowych, ryzyka aktów wandalizmu itd.

Łańcuchy M-POLY Visible

Wykonane z polietylenu, lekkie, do stosowania zwłaszcza we wnętrzach, po wyjątkowo przystępnych cenach.

Łańcuchy M-DECO Visible

Wykonane z wysokiej jakości nylonu, lekkie, o własnościach takich, jak w przypadku serii MNK NYLON, ale nie poddane testom wytrzymałościowym. Łańcuchy M-DEKO stosuje się w miejscach, gdzie narażenia można unikać.

Łańcuchy MNK NYLON

Wykonane z wysokiej jakości nylonu odpornego na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Odporne na działanie wody morskiej i większość substancji chemicznych. Dzięki swojej wytrzymałości na rozciąganie stosowane są od dziesięcioleci, co oznacza również, że ich okres użytkowania jest znaczący. Ogniwa nie przewodzą prądu ani ciepła, są antystatyczne i wytrzymują temperatury w zakresie od -40°C do +80°C.

Łańcuchy M-FERRO SIGNAL

Wykonane ze stali galwanizowanej i pokryte odpornym na warunki atmosferyczne poliestrem. Są mocne i wyjątkowo odporne na korozję. Nadają się szczególnie w warunkach, gdzie istotne są wytrzymałość, trwałość oraz efekt sygnalizacyjny.

Łańcuchy SM STEEL

Wykonane ze stali galwanizowanej, wysokiej jakości łańcuchy o długim okresie użytkowania, silnych własnościach antykorozyjnych i po stosunkowo niskiej cenie. Nadają się zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych. 

Łańcuchy STAINLESS STEEL

Wykonane ze stali szlachetnej, wysokiej jakości, mocne, odporne na korozję w trakcie długiego okresu użytkowania. Stosowane zwłaszcza w komplecie z pachołkami CHICHESTER, ale są skuteczne również w sytuacjach, gdy znaczenie ma standard wykończenia.

Pełna gama akcesoriów do mocowania łańcuchów do słupków na stale lub czasowo.

Dostępne w opakowaniach po 10 sztuk (poza łącznikami ze stali szlachetnej) w wielu kolorach i wzorach. Pasują do większości kombinacji kolorystycznych.

Previous Next

Kategorie produktów

Ostrzegawcze, Łańcuchowe
Łańcuch do barierek

Bądź w kontakcie

INFO-PROTECT
ul. Bosa 4/6 lok. 26
60-125 Poznań

61 663 27 02
biuro@info-protect.eu

Aktualności

17 lipiec 2017

Tagi

Produkty zabezpieczające hale i magazyny, zabezpieczenie infrastruktury drogowej oraz publicznej, bezpieczne parkingi i garaże podziemne, bezpieczeństwo pracowników